Skup katalizatorów

Skup katalizatorów to główny element naszej działalności. Od wielu lat nasza firma wycenia oraz skupuje używane katalizatory zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych.

Katalizator samochodowy jest częścią układu wydechowego we wszystkich nowszych modelach samochodów osobowych i dostawczych. Główną rolą katalizatorów samochodowych jest zmniejszenie ilości szkodliwych substancji i gazów, emitowanych w gazach wydechowych.

Katalizatory składają się z bloku ceramicznego, nazywanego monolitem, który zawiera w sobie metale szlachetne. Monolity dzielą się głównie na platynowy i palladowy, w zależności na rodzaju zawieranego metalu.

Prowadzimy skup używanych katalizatorów zarówno w Łodzi, jak i na terenie całej Polski. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, oferujemy naszym klientom fachową obsługę w zakresie sprzedaży używanych katalizatorów, podpartą profesjonalną wyceną. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz odpowiednim narzędziom, wyliczającym zawartość metali szlachetnych, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne ceny za używane katalizatory. Oferujemy także dojazd do klienta.

Jako jedyna w Łodzi firma skupująca używane katalizatory posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia w zakresie transportu i magazynowania katalizatorów ceramicznych, katalizatorów metalowych oraz monolitu ceramicznego.